Boho House znajduje się w malowniczej  miejscowości Rogowo, oferuje wszystko czego potrzeba żeby wypocząć.

Budynek składa się z trzech kondygnacji.  Na parterze tego domku znajduje się hol wejściowy, obszerny salon z otwartą kuchnią oraz łazienka z prysznicem. Wygodny salon utrzymany jest w kolorystyce bieli i kremów, stojąca tam komfortowa sofa zapewnia wygodę i dodatkowe miejsca do spania.

Obok sofy w części kuchennej znajduje się duży stół, przy którym swobodnie usiądzie osiem osób.  Kuchnia w stylu klasycznym wyposażona w komplet sprzętów, pozwalający swobodnie gotować. Na tym poziomie  znajduje się również hol wejściowy ze schodami z efektowną barierką z liny okrętowej, schody prowadzą na piętro. Dodatki takie jak granatowy kolor ścian w holu i etniczna płytka podłogowa, tworzą niepowtarzalny klimat. Charakteru dodają również lampy wykonane z naturalnych materiałów, takich jak rafia, bambus czy trawa morska. Wygodny wiklinowy fotel, podnóżek i stolik oraz dobra książka pozwala w Boho House zrelaksować się i prawdziwie odpocząć.

Na piętrze Boho House znajdują się dwie wygodne sypialnie, utrzymane w naturalnym klimacie nadmorskiej willi. Do sypialni przynależą wygodne łazienki, jedna z nich posiada również saunę. Kolorystyka spójna z resztą domu, granaty i kolory ziemi, pozwala odpocząć w stonowanych wnętrzach. Tutaj też królują naturalne materiały wykończeniowe takie jak rattan i drewno. Dodatki tekstylne wykonane są z wełny i lnu.

Ostatnia kondygnacja czyli poddasze przeznaczona jest dla najmłodszych, ale i dorośli również wygodnie odpoczną w błękitnym marynarskim pokoju na strychu. Z okien roztacza się wspaniały widok na spokojną okolicą i las na wydmach. Boho dom jest znakomicie położony, zaraz przy wydmach.

Na parterze i piętrze Boho House znajdują się łazienki, luksusowo wyposażone oraz utrzymane w naturalnym, etnicznym klimacie. Pierwsza z nich to łazienka ogólnodostępna wyposażona w prysznic, utrzymana również w stylu plażowym. Druga przywodzi na myśl wakacje w Maroko.

 

Jeśli spodobał Ci się wakacyjny klimat, zobacz również ten projekt .