Postanowiliśmy skierować wszystkie siły i energię w kreowanie ciekawych tematów. Ostatnio projektujemy wiele przestrzeni służącej głównie do odpoczynku, regeneracji i zbierania sił. W naszym studiu powstają projekty wnętrz domu letniego w powiecie żywieckim, nad morzem powstają dwa miejsca – apartament i dom rodzinny całoroczny. W Zawadzie pod Opolem już kończy się budowa pawilonu z basenem i ogrodem, który pozwoli właścicielom przyjmować gości i nie martwić się o porządek w domu w którym mieszkają. Robimy też projekt wnętrz ciekawego domu projektu Techno-Arch i kilku mieszkań na wynajem. W niedługiej przyszłości będziemy projektować wnętrza hotelu i pensjonat w górach. Wszystkie realizacje i projekty powstawały jeszcze w innej rzeczywistości ale to właśnie teraz żyjąc w ogromnej niepewności i stresie jeszcze bardziej potrzebujemy ładować akumulatory także po to by móc się dzielić dobrą energią z innymi.

Dla nas odpoczynkiem jest też oglądanie dobrego i inspirującego designu. Jak zawsze niezawodna jest w tym temacie firma Moooi ,która ostatnio weszła w kooperację ze szwedzką artystką i ilustratorką Emmą Larsson. Jej akwarele zdobią jedwabne szale które wyglądają na prawdę pięknie.

https://www.moooi.com/en/designer/emma-larsson/

Równie interesujące są chusty i apaszki naszej rodzimej polskiej marki Spadiora. Twórczyni tej marki Marta Lech-Majewska wykorzystuje printy znanych graficzek, a ich tematy są zaangażowane w tematy kobiece i ważne społecznie. Jedwabny materiał i mocne, żywe kolory sprawiają, że są to małe dzieła sztuki. Wiem co mówię bo jestem szczęśliwą posiadaczką jednej z nich.

https://spadiora.pl/