Dzisiaj postanowiliśmy, że będziemy pisać.

Pisać o wszystkim ; o wnętrzach które projektujemy, przestrzeniach które nas fascynują, sztuce, filmie, kuchni, ogrodach… Długo zastanawialiśmy się żeby podjąć ten krok, aż wreszcie trafiliśmy na ludzi którzy nam w tym pomogą i poprowadzą za rękę. To osoby z którymi pracowaliśmy projektując wnętrza ich mieszkania. Efekty tej współpracy pokażemy w którymś z kolejnych wpisów.

Na doby początek nagrodziliśmy się za odwagę:), słodyczami z ulubionej cukierni, której smak odpowiada nam pod każdym względem, zarówno w deserach jak i wnętrzach. To oczywiście BonBon na Opolskim rynku.

https://www.bonbonopole.pl/

Piękne, mroczne wnętrze w klimacie, który estetycznie jest nam bliski. Nasza bajka. Jest on natomiast mocno wymagający, potrzebuje ciągłej troski o utrzymanie jakości detalu, dbania o poziom stylizacji.

A propos; ich słodycze są tak piękne, że aż szkoda je jeść, ale poradziliśmy sobie oczywiście 🙂

W takim też charakterze jest mój ostatni obraz w technice mix, czyli połączenia farby akrylowej i papierowego kolażu z elementami origami. Od jasnej szarości i kremów ewaluował z czasem do ciemnych zieleni, różu i fioletów, które uwielbiam. W nowym 2022 roku, postanowiłam wrócić do procesu tworzenia; dużo oglądać, malować, rysować i czytać. Bartek natomiast przygotowuje warsztat z prawdziwego zdarzenia, będzie w nim robił renowacje mebli, detali użytkowych, form dekoracyjnych oraz swoich ukochanych części samochodowych. Bardzo brakuje nam pracowni i postanowiliśmy wrócić do robienia hand made . Nadszedł odpowiedni czas…